Anka Krystyniak x Alkemie – wyjątkowy prezent do Waszych zamówień

Kochani!

Obecnie jest, jak jest, dlatego od pewnego czasu zastanawialiśmy się co zrobić, aby było jeśli nie lżej, to tak odrobinę przyjemniej. Stąd pomysł na współpracę z Alkemie. Odkryłam ich kilka miesięcy temu. Tym, co mnie u nich zauroczyło jest naturalne pochodzenie składników i ich wierność filozofii bycia bio. Umiejętnie wplatają w to nowoczesną biotechnologię. Efekt – dla mnie najlepszy, ale… ocenicie sami ;)

Od dziś do każdych zakupów naszej biżuterii w cenie regularnej mamy dla Was serum, które pokochałam – jest to Wake-up shot! z potrójną witaminą C. Świetne na rano, na dzień i na wieczór. Przyjemne w aplikacji, skuteczne w działaniu, a skóra po nim wygląda jak milion złotych.

Poza serum Alkemie przygotowało dla Was jeszcze jedną super niespodziankę – zaproszenie na zakupy z kodem rabatowym, które także dołączymy.

Jest także bonus od nas. Przedłużamy darmową wysyłkę na czas poważnych ograniczeń – czyli na razie do 29.11.2020.

Więcej informacji o serum, jak i Alkemie znajdziecie tak tuż pod regulaminem akcji. Zapraszam i mam nadzieję, że nawet jeśli nie pokochacie go tak jak ja, to będzie to coś miłego, co choć trochę da odrobinę uśmiechu i czegoś takiego pozytywnego.

 

Ucałowania, Uściski i Moc Dobrej Energii

Wasza Anka

 

Zasady akcji:

  1. Promocja „Anka Krystyniak x Alkemie” trwa od 9 listopada 2020 r. do wyczerpania zapasów serum Wake-up shot!
  2. Serum dołączane jest do zakupów biżuterii sprzedawanej wyłączenie w cenach regularnych – serum nie jest dołączane do biżuterii zakpionej w cenach promocyjnych lub zakupów składających się z produktów w cenach promocyjnych i cenach regularnych.
  3. Serum dołączane jest do zakupów online oraz w butiku Anka Krystyniak Jewels przy ul. Mokotowskiej 63 dokonywanych od godz. 00:01 dn. 9.11.2020 r.

Alkemie x Anka Krystyniak

O Alkemie

Alkemie powstało ze zderzenia dwóch światów: zachwytu nad potęgą Natury oraz potrzeby ciągłego rozwoju i pasji odkrywania nowości biotechnologicznych. To połączenie zrodziło niezwykłą markę, która skradła już niejedno serce i oczarowała nawet najbardziej wymagających Klientów.

Alkemie to polskie, aktywne kosmetyki nowej generacji. Tworząc nowości, kierujemy się wartościami, które od samego początku towarzyszą naszej marce: nowoczesne formulacje, najwyższa jakość i unikalne składniki w wysokich stężeniach.

 

Wake-up shot! Serum z potrójną witaminą C

Na czym polega tajemnica działającej w nim witaminy C? Dwa rodzaje tej witaminy pochodzą z aceroli i śliwki Kakadu – zawierają jedną z najwyższych dawek wit. c występującą w przyrodzie. Zwiększają antyoksydacyjną ochronę skóry i przywracają jej blask. Trzecim rodzajem jest AA2G – przełomowa forma witaminy C, która jest stabilizowana glukozą, dzięki czemu nie utlenia sięaktywuje dopiero w momencie kontaktu ze skórą. Daje nam to pewność, że działanie witaminy C będzie w 100% aktywne, od początku do samego końca stosowania produktu.

Receptura serum została opracowana w taki sposób, żeby składniki naprawdę docierały do głębszych warstw skóry i tam działały – a nie tylko na jej powierzchni.

Dodatkowe info:

– można go stosować na dzień lub na noc,

– aplikujemy pod krem lub samodzielnie,

– świetnie się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy,

– nadaje się pod make-up,

–  stężenie wit. C jest na poziomie 5% – to najwyższa dopuszczalna przez producenta zawartość.

 

Anka Krystyniak x Alkemie