Anka Krystyniak x Alkemie – wyjątkowy prezent do Waszych zamówień

 

*** Akcja z Alkemie zakończyła się 30 listopada 2020 r. – tego dnia przyjęliśmy ostatnie zamówienia, do których dodany zostanie Wake-up shot! ***

 

Kochani!

Obecnie jest, jak jest, dlatego od pewnego czasu zastanawialiśmy się co zrobić, aby było jeśli nie lżej, to tak odrobinę przyjemniej. Stąd pomysł na współpracę z Alkemie. Odkryłam ich kilka miesięcy temu. Tym, co mnie u nich zauroczyło jest naturalne pochodzenie składników i ich wierność filozofii bycia bio. Umiejętnie wplatają w to nowoczesną biotechnologię. Efekt – dla mnie najlepszy, ale… ocenicie sami ;)

Od dziś do każdych zakupów naszej biżuterii w cenie regularnej mamy dla Was serum, które pokochałam – jest to Wake-up shot! z potrójną witaminą C. Świetne na rano, na dzień i na wieczór. Przyjemne w aplikacji, skuteczne w działaniu, a skóra po nim wygląda jak milion złotych.

Poza serum Alkemie przygotowało dla Was jeszcze jedną super niespodziankę – zaproszenie na zakupy z kodem rabatowym, które także dołączymy.

Jest także bonus od nas. Przedłużamy darmową wysyłkę na czas poważnych ograniczeń – czyli na razie do 29.11.2020.

Więcej informacji o serum, jak i Alkemie znajdziecie tak tuż pod regulaminem akcji. Zapraszam i mam nadzieję, że nawet jeśli nie pokochacie go tak jak ja, to będzie to coś miłego, co choć trochę da odrobinę uśmiechu i czegoś takiego pozytywnego.

 

Ucałowania, Uściski i Moc Dobrej Energii

Wasza Anka

 

Zasady akcji:

  1. Promocja „Anka Krystyniak x Alkemie” trwa od 9 listopada 2020 r. do wyczerpania zapasów serum Wake-up shot!
  2. Serum dołączane jest do zakupów biżuterii sprzedawanej wyłączenie w cenach regularnych – serum nie jest dołączane do biżuterii zakpionej w cenach promocyjnych lub zakupów składających się z produktów w cenach promocyjnych i cenach regularnych.
  3. Serum dołączane jest do zakupów online oraz w butiku Anka Krystyniak Jewels przy ul. Mokotowskiej 63 dokonywanych od godz. 00:01 dn. 9.11.2020 r.

Alkemie x Anka Krystyniak

O Alkemie

Alkemie powstało ze zderzenia dwóch światów: zachwytu nad potęgą Natury oraz potrzeby ciągłego rozwoju i pasji odkrywania nowości biotechnologicznych. To połączenie zrodziło niezwykłą markę, która skradła już niejedno serce i oczarowała nawet najbardziej wymagających Klientów.

Alkemie to polskie, aktywne kosmetyki nowej generacji. Tworząc nowości, kierujemy się wartościami, które od samego początku towarzyszą naszej marce: nowoczesne formulacje, najwyższa jakość i unikalne składniki w wysokich stężeniach.

 

Wake-up shot! Serum z potrójną witaminą C

Na czym polega tajemnica działającej w nim witaminy C? Dwa rodzaje tej witaminy pochodzą z aceroli i śliwki Kakadu – zawierają jedną z najwyższych dawek wit. c występującą w przyrodzie. Zwiększają antyoksydacyjną ochronę skóry i przywracają jej blask. Trzecim rodzajem jest AA2G – przełomowa forma witaminy C, która jest stabilizowana glukozą, dzięki czemu nie utlenia sięaktywuje dopiero w momencie kontaktu ze skórą. Daje nam to pewność, że działanie witaminy C będzie w 100% aktywne, od początku do samego końca stosowania produktu.

Receptura serum została opracowana w taki sposób, żeby składniki naprawdę docierały do głębszych warstw skóry i tam działały – a nie tylko na jej powierzchni.

Dodatkowe info:

– można go stosować na dzień lub na noc,

– aplikujemy pod krem lub samodzielnie,

– świetnie się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy,

– nadaje się pod make-up,

–  stężenie wit. C jest na poziomie 5% – to najwyższa dopuszczalna przez producenta zawartość.