fbpx

Darmowa wysyłka na terenie Polski od 500 zł

Czarny i biały kot oczami Anki Krystyniak 09.07.2020

Barwna kultura bałkańskich Romów, symbole dobra, wolność – sfotografowane analogowym aparatem. Przedstawiamy naszą najnowszą kolekcję biżuterii i kampanię.

Poruszanie się ze swobodą oraz bezkompromisowością pomiędzy kulturami i zderzanie ich ze sobą, z każdej czerpiąc to co najlepsze – to najtrafniejsze podsumowanie tego, jak swoją biżuterię widzi Ania. Tegoroczna kampania jest tego kolejnym, wyjątkowym świadectwem. Tym razem symbole znane od zawsze, takie jak m.in. Półksiężyc, Słońce czy Wąż zostały wymieszane z barwną kulturą bałkańskich Romów jeszcze barwniej ukazanych w niesamowitym filmie Emila Kusturicy „Czarny Kot, biały kot”. To właśnie ten film stał się inspiracją najnowszej kolekcji.

Efekt? Doskonały mariaż przepychu, kobiecości i wolności. Jest odważniej, bardziej charakternie i niezależnie. Bardziej wyraziście i mocniej. Tak jakby promienie słońca (które z rozmachem poszerzyły swoje wpływy w nowej kolekcji) chciały intensywnie zaznaczyć swą pełną materialnej energii obecność.

Za artystyczny efekt sesji odpowiadają:

Stylizacja i kreacja sesji: Karolina Limbach

Modelka: Oliwia Lis / D’Vision

Fotograf: Borys Synak

Asystent fotografa: Aleksander Balcerek

Makijaż: Iza Kućmierowska

Włosy: Gor Duryan

Niech dzieje się wolność. Niech dzieje się dobro. Niech grają Wam one w myślach, uczuciach i duszach.

Kampania 2020 - Anka Krystyniak

Kampania 2020 - Anka Krystyniak

Kampania 2020 - Anka Krystyniak

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIE, ABY ZAPEWNIĆ CI NAJLEPSZE KORZYSTANIE Z INTERNETU. KONTYNUUJĄC KORZYSTANIE Z NASZEJ STRONY ZGADZASZ SIĘ NA NASZĄ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI