Czas realizacji i płatności

Zależy nam na tym, aby przesłaniu naszej biżuterii towarzyszyła świadomość, że jest ona wykonywana przez ludzi, którzy wierzą w jej moc. Dlatego każdy produkt wykonywany jest ręcznie.

W związku z tym czas realizacji zamówień potrafi być zróżnicowany – uogólniając zamówienia kompletujemy i wysyłamy do 14 dni roboczych od momentu ich opłacenia (lub złożenia zamówienia w wypadku wysyłki za pobraniem). Niektóre produkty mogą jednak zostać wysłane już w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Jeżeli kupujesz u nas biżuterię na prezent lub na specjalną okazję i zależy Ci na otrzymaniu zamówienia w określonym terminie, napisz do nas – postaramy się zrealizować Twoją prośbę :)

Zastrzegamy, że podczas promocji, intensywnych okresów zakupowych (np. okres przedświąteczny) oraz okresów urlopowych czas realizacji zamówień może się wydłużyć.

***

Przesyłki na terenie Polski realizujemy są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS:

  • Koszt przesyłki zwykłej – 16 zł;
  • Koszt przesyłki za pobraniem – 19 zł.

Przesyłki zagraniczne wysyłamy listem poleconym Poczty Polskiej (koszt: 18 zł).

***

Płatności w naszym sklepie online możesz dokonać za pośrednictwem PayU (karta płatnicza, szybki przelew, BLIK, Google Pay), PayPala (karta płatnicza, konto PayPal) lub tradycyjnym przelewem bankowym.

Zamówienia za pobraniem realizujemy do kwoty 500 zł.