Czas realizacji i płatności

Zależy nam na tym, aby przesłaniu naszej biżuterii towarzyszyła świadomość, że jest ona wykonywana przez ludzi, którzy wierzą w jej moc. Dlatego każdy produkt wykonywany jest ręcznie w naszej pracowni.

W związku z tym czas realizacji zamówień potrafi być zróżnicowany – uogólniając zamówienia kompletujemy i wysyłamy w terminie do 14 dni roboczych od momentu ich opłacenia (lub złożenia zamówienia w wypadku wysyłki za pobraniem). Niektóre produkty mogą zostać wysłane już w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia, a na niektóre trzeba poczekać pełne 14 dni roboczych.

Zastrzegamy, że podczas promocji, intensywnych okresów zakupowych (np. okres przedświąteczny) oraz okresów urlopowych czas realizacji zamówień może się wydłużyć.

***

Przesyłki na terenie Polski realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS:

  • Koszt przesyłki zwykłej – 17 zł (0 zł za zakupy powyżej 500 zł);
  • Koszt przesyłki za pobraniem – 20 zł.

Przesyłki zagraniczne wysyłamy listem poleconym Poczty Polskiej (koszt: 18 zł).

UWAGA: w czasie obowiązywania w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego i w związku z zamknięciem naszego butiku, do każdego zamówienia oferujemy darmową wysyłkę na terenie kraju. W wypadku przesyłek zagranicznych, ze względu na brak możliwości wysyłki poprzez Pocztę Polską, oferujemy przesyłkę kurierską na ternie Europy w zryczałtowej cenie (niezależnie od kraju doręczenia) wynoszącej 50 zł.

***

Płatności w naszym sklepie online możesz dokonać za pośrednictwem PayU (karta płatnicza, szybki przelew, BLIK, Google Pay), PayPala (karta płatnicza, konto PayPal) lub tradycyjnym przelewem bankowym.

Zamówienia za pobraniem realizujemy do kwoty 500 zł.