Perfumetka marki Kilian gratis do zakupów powyżej 500 zł

Perfumetka Kilian_Anka Krystyniak_blog

 

*** Ostatnie zamówienia, do których dodana zostanie próbka perfum, przyjęliśmy 30 kwietnia 2021 r. ***

 

Zapach jest jak druga skóra. Poszukiwanie go, to jak odnajdywanie nowych światów, albo zwiedzanie nieznanych dotąd galaktyk.

Kluczy wyboru zapachu jest nieskończenie wiele: na zasadzie komplementarności, przeciwieństw, zmysłowości, codzienności, kwiatowości, owocowości, zmienności, stałości, itd.
Najważniejsza jest w ich zawsze zgodność z nami i radość z ich obecności. Kiliana znam od wielu lat. Cenię za wiele rzeczy, za trafność, jakość, konstrukcję, konsekwencję i to, że zawsze te zapachy są jakieś. Nie wszystkie muszą być moje, ale wszystkie mają tożsamość i ja to bardzo szanuję.

Znam takich, którzy chowają przed światem te perfumy, które są im bliskie. Ja wolę się dzielić. Bo każdy zapach nosi się inaczej i na każdym wychodzi z niego coś innego i to jest najlepsze.

Dlatego też od 20.03.2021 do wyczerpania zapasów, do każdych zakupów w naszym sklepie online i tych w butiku powyżej 500 zł *, dodajemy perfumetkę Kiliana Fun Things Always Happen After Sunset o pojemności 7 ml. Przed nami wiosna, najpiękniejsze zachody słońca i coraz cieplejsze noce. Niech się zatem dzieje! ;)))

*w wypadku zakupów online liczymy wartość produktów w koszyku.

***

Więcej o zapachu:

Wprowadzona na rynek w ubiegłym roku, jako kolejny etap podróży marki KILIAN w ramach jego niekonwencjonalnego podejścia do perfum, MY KIND OF LOVE to kolekcja odważnych i smakowitych francuskich kompozycji. Skomponowany jak świeży, owocowy i pobudzający olfaktoryczny koktajl, zapach AFTER SUNSET uosabia początek dobrej zabawy: w blasku ostatnich promieni zachodzącego słońca, na chwilę zanim zapadnie noc. Kilian Hennessy wraz z francuską kreatorką perfum Calice Becker przygotowali kompozycję, dzięki której łatwo jest się zatracić w wieczornej przygodzie: do naszego zmysłu powonienia dociera mieszanka świeżo zebranych ziół, z których sporządzono koktajl, podczas gdy odrobina syropu z czarnej porzeczki wprowadza poczucie spokoju, przechodząc następnie do smakowitego serca śliwki liczi. W pełni nowoczesna atmosfera zapachu AFTER SUNSET staje się jeszcze bardziej zmysłowa dzięki nutom piżma, róży i paczuli, kiedy noc wygrywa swoje ostatnie akordy.