Poszukujemy sprzedawcy/menedżera butiku

Szukamy osoby do pracy na pełen etat w naszym butiku w Warszawie. Od idealnej kandydatki/idealnego kandydata oczekujemy:

– wysokiej kultury osobistej i rozwiniętych umiejętności komunikowania się;

– entuzjazmu w podejmowanych zadaniach, kreatywności i inicjatywy;

– znajomości języka angielskiego (na poziomie komunikatywnym);

– mile widziane będzie doświadczenie w pracy w butiku/w sprzedaży.

 

Jeżeli chciałabyś/chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV na adres: rekrutacja@ankakrystyniak.com.

 

Pamiętaj o umieszczeniu w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

 

###

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Anna Krystyniak, Mokotowska 63 lu 24, 00-533 Warszawa, NIP: 113-216-37-22, e-mail: rekrutacja@ankakrystyniak.com. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu  przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie, przez okres 3 miesięcy od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja@ankakrystyniak.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Anka Krystyniak - rekrutacja