Powrót butiku oraz kilka nowości

Anka Krystyniak - butik

Kochani!

Z radością chcemy Was zaprosić do naszego butiku, który od 4 maja jest ponownie czynny. Oczywiście wraz z pandemią koronawirusa funkcjonowanie butiku odbywać się będzie w odpowiednim reżimie sanitarnym, dzięki czemu zadbamy tak o Wasze, jak i nasze bezpieczeństwo. Najważniejsze „nowe” zasady to:

  • do butiku może wejść jednocześnie tylko jeden klient (jedna osoba);
  • po wejściu należy założyć rękawiczki, które będą udostępnione w butiku oraz zdezynfekować ręce specjalnym żelem;
  • osoby, które będą miał swoje rękawiczki, również będą proszone o zdezynfekowanie rąk;
  • w miarę możliwości zachęcamy do płacenia kartą.

Wraz z ponownym otwarciem butiku wraca również możliwość odbierania osobiście zamówień złożonych online. Przywrócenie tej możliwości kończy też okres darmowej wysyłki dla wszystkich zamówień – przesyłka za 0 zł ponownie dostępna jest dla zamówień powyżej 500 zł.

Kończymy też wysyłanie zamówień zagranicznych za pośrednictwem Poczty Polskiej – wszystkie przesyłki z naszego sklepu online dostarczane będą przez kurierów UPS. Więcej na temat cen przesyłek zagranicznych znajdziecie tutaj.

Na koniec mała niespodzianka! Aby zaakcentować ten niewielki, ale ważny krok w powrocie do normalności przygotowaliśmy dla Was trochę „nowości”. Są to rzeczy, które do tej pory mogliście kojarzyć z zakładki Pracownia lub z naszego butiku – teraz trafiają one do regularnej sprzedaży. Wszystkie znajdziecie w poszczególnych kategoriach na początku listy produktów ;)

Do zobaczenia na Mokotowskiej! Dbajcie o siebie i innych ;)