fbpx

Do zamówień powyżej 500 zł darmowa wysyłka na terenie Polski

Pracownia – „sezam” wyjątkowości 21.04.2022

Pracownia to przestrzeń, w której znajdziecie limitowane serie, „białe kruki”, unikaty i wyjątkowe egzemplarze, które powstały przy udziale wyobraźni i dłoni Anki.

Nie wszystkie z nich trafią, lub trafiają do stałej oferty. Ich powstanie to często spontaniczna potrzeba ducha i odpowiedź na aktualny stan myśli i uczuć. Pracownia powstała z chęci dzielenia się z Wami tymi projektami i możliwości udostępnienia ich Wam. Jako, że są wyjątkowe, nie obowiązują ich klasyczne zasady stałej obecności i regularności pojawiania się, co tak naprawdę jest immanentną częścią ich uroku.

Zapraszamy do zaglądania, śledzenia, a jeśli serce zabije Wam mocniej, wówczas sami wiecie, co robić 😉 Bo nie wszystkim im będzie dane wrócić, ale też pojawią się nowe. Pracownia to taka stale ewoluująca, pełna nieodkrytych miejsc, ciągle zaskakująca przestrzeń. Przestrzeń nieskrępowanej, niczym nieograniczonej magii wyobraźni i rzemiosła.

SPRAWDŹCIE SAMI: https://ankakrystyniak.com/kategoria-produktu/pracownia/

KORZYSTAMY Z PLIKÓW COOKIES, ABY ZAPEWNIĆ CI NAJLEPSZE DOŚWIADCZENIA ONLINE. KORZYSTAJĄC Z NASZEJ STRONY, WYRAŻASZ ZGODĘ NA NASZĄ Politykę Prywatności