fbpx

Darmowa wysyłka na terenie Polski od 500 zł

Święta 2020 25.11.2020

Kochani!

Kontynuujemy naszą małą, ale dla nas bardzo ważną tradycję świąteczną – tym samym dzisiejszy dzień jest dniem premiery efektów naszej kolejnej współpracy z Dorotą Wojciechowską – Danek. Przed Wami nowe, jeszcze ciepłe grafiki na najbliższe Święta oraz niespodzianka!

Prezenty doniesie Wam magiczna, rozkochana w błysku biżuterii i słodkich łakociach harpia Aloki (co po indusku oznacza „blask”) – bo to właśnie jej wizerunek zagościł na naszych torbach zaprojektowanych przez Dorotę. Towarzysząca harpii Aloki skrząca czerwienią poświata swe źródło po części ma w znaczeniu jej imienia, a po części to świetliste ciepło wszystkich tych dobrych myśli i życzeń, jakie kierujemy ku sobie w świąteczny czas.

Kartki z życzeniami w wyborze barw zasugerowały się preferencjami harpii i także postawiły na czerwień. Graficznie i tekstowo, a tym samym życzeniowo bliższe są im obszary słodkich łakoci i usprawiedliwione, bo w pełni zasłużone świąteczne łakomstwo.

Kartki będą dołączone do zakupów online i tych w butiku dokonanych od dnia dzisiejszego. W Torby pakujemy zakupy butikowe.

Razem z Dorotą przygotowaliśmy dla Was także małą niespodziankę – są to ręcznie wykonane bombki. To figurki zwierzaków o spojrzeniach, które sprawiają, że wracamy do najsłodszych dziecięcych snów i marzeń. To nasz nowy rozdział „Świątecznych historii Doroty i Anki”. Nabyć je możecie już teraz w butiku, a od 01.12 także na naszej stronie – będą dostępne w zakładce „Pracownia”.

Najważniejsze są radości z drobnych rzeczy, bo wtedy potrafimy docenić prawdziwie te duże i ważne.

Ciepła i Dobrej Energii

 

 

 

 

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIE, ABY ZAPEWNIĆ CI NAJLEPSZE KORZYSTANIE Z INTERNETU. KONTYNUUJĄC KORZYSTANIE Z NASZEJ STRONY ZGADZASZ SIĘ NA NASZĄ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI