fbpx

Do zamówień powyżej 500 zł darmowa wysyłka na terenie Polski

Czas realizacji i płatności

Zależy nam na tym, aby przesłaniu naszej biżuterii towarzyszyła świadomość, że jest ona wykonywana przez ludzi, którzy pasjonują się tym co robią i wierzą w jej moc. Dlatego każdy produkt wykonywany jest ręcznie w naszej pracowni.

 

W związku z tym czas realizacji zamówień potrafi być zróżnicowany – uogólniając zamówienia kompletujemy i wysyłamy w terminie do 14 dni roboczych* od momentu ich opłacenia (lub złożenia zamówienia w wypadku wysyłki za pobraniem). Niektóre produkty mogą zostać wysłane już w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia, a na niektóre trzeba poczekać pełne 14 dni roboczych.

 

Zastrzegamy, że podczas promocji, intensywnych okresów zakupowych (np. okres przedświąteczny) oraz okresów urlopowych czas realizacji zamówień może się wydłużyć.

 

 

 

 

*Termin ten nie dotyczy produktów dostępnych do szybkiej wysyłki – znajdują się one w zakładce Wysyłka w 48H i posiadają specjalny dopisek w lewym górnym rogu.

 

 

 

Przesyłki są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS:

– krajowa – 19 zł (0 zł za zakupy powyżej 500 zł)

– za pobraniem (tylko na terenie PL) – 22 zł

– zagraniczna wewnątrz UE – 110 zł

– zagraniczna poza UE – 200 zł (wysyłki do UK – prosimy o uprzedni kontakt mailowy: zamowienia@ankakrystyniak.com)

 

Przesyłkę możesz zamówić też do punktu odbioru UPS – ich listę znajdziesz tutaj. Wystarczy, że w uwagach do zamówienia podasz numer punktu lub jego adres i nazwę.

 

 

 

W naszym sklepie akceptujemy płatności kartą płatniczą, BLIK-iem i innymi formami oferowanymi przez PayU (w tym PayU Raty), PayPalem lub tradycyjnym przelewem bankowym.

Zamówienia za pobraniem są możliwe dla zakupów poniżej 500 zł.

 

KORZYSTAMY Z PLIKÓW COOKIES, ABY ZAPEWNIĆ CI NAJLEPSZE DOŚWIADCZENIA ONLINE. KORZYSTAJĄC Z NASZEJ STRONY, WYRAŻASZ ZGODĘ NA NASZĄ Politykę Prywatności