Darmowa wysyłka na terenie Polski od 500 zł.

Zwroty / reklamacje

Zakupiony w naszym sklepie online towar możesz zawsze zwrócić. Masz na to 14 dni od momentu jego otrzymania. Nie musisz podawać przyczyn zwrotu, ani go uzasadniać. Pamiętaj jednak, że mamy prawo odmówić przyjęcia zwrotu gdy, dokonasz go poza wyznaczonym terminem.

 

Towar, który nam zwracasz nie powinien mieć wad, jakich nie miał w momencie otrzymania go przez Ciebie. Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu powinieneś obchodzić się z nim i sprawdzać go tylko w taki sam sposób, w jaki mógłbyś to zrobić w sklepie stacjonarnym.

 

JAK DOKONAĆ ZWROTU?

 

Zwracany Towar powinien być:

– nieużywany, czysty, z dołączonymi oryginalnymi metkami, czyli w takim samym, nienagannym stanie w jakim trafił do Ciebie.

 

Zwracany towar bezpiecznie zapakuj oraz:

– dołącz formularz zwrotu (do pobrania poniżej). Jego wypełnienie i dołączenie do zwracanego towaru jest konieczne.

– dołącz dowód zakupu zwracanego towaru

– wyślij na adres: Anka Krystyniak Jewels, ul. Mokotowska 63 (patio), 00-533 Warszawa, Tel.: 511 134 644.

 

Realizacja płatności za dokonany i przyjęty zwrot:

– ma miejsce zawsze taką samą drogą, jaką dokonana była płatność za zakupy

– jeśli Towar został opłacony przy odbiorze (za pobraniem), wówczas środki zostaną przelane na konto wskazane przez Ciebie w formularzu zwrotu

– środki zostaną zwrócone maksymalnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas zwrotu.

 

Link do dokumentu:

formularz zwrotu

 

REKLAMACJE

 

Masz prawo zareklamować towar zakupiony w naszym sklepie online – z tytułu gwarancji lub z tytułu “rękojmi”. Szczegółowe informacje na ten temat reklamacji z tytułu gwarancji znajdziesz poniżej, natomiast na temat reklamacji z tytułu rekojmi więcej przeczytasz w Regulaminie naszego sklepu.

 

W razie pytań służymy pomocą – napisz do nas na adres: zamowienia@ankakrystyniak.com.

 

Link do dokumentu:

formularz reklamacji

 

GWARANCJA

 

Cała biżuteria oferowana w naszym sklepie posiada naszą gwarancję obowiązującą na terenie Unii Europejskiej. Okres gwarancji dla produktów wynosi 12 miesięcy i jest liczony od dnia dostarczenia Produktu do Klienta. Dokumentem uprawniającym do ochrony gwarancyjnej jest dowód zakupu.

 

Gwarancja dotyczy wad wynikających z procesu produkcyjnego, nie ma natomiast zastosowania:

  • a) do wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania biżuterii tj. niezgodnego z jej przeznaczeniem lub właściwościami, w szczególności uszkodzeń mechanicznych takich jak rozerwania, nacięcia, przecięcia, złamania, wytarcia lub odbarwienia w wyniku reakcji na substancje, z którymi biżuteria nie powinna mieć styczności
  • b) w przypadku jakiejkolwiek ingerencji w biżuterię, w szczególności w postaci napraw wykonywanych przez podmioty inne niż nasza firma lub przez samego klienta
  • c) w przypadku niewłaściwej konserwacji biżuterii oraz naturalnego zużycia wynikającego z wpływu wody na biżuterię
  • d) naturalnego zużycia biżuterii w wyniku jej wykorzystania zgodnie z przeznaczeniem (wycieranie się warstwy złocenia, oksydy).

 

Aby zareklamować biżuterię z tytułu gwarancji należy dostarczyć produkt wraz z wypełnionym formularzem reklamacji (do pobrania poniżej) oraz dowodem zakupu do naszego butiku: Anka Krystyniak Jewels, Mokotowska 63 (patio-butik), 00-533 Warszawa. W wypadku wysyłek prosimy o dopisek na kopercie “reklamacja”.

 

Gwarantem jest jednoosobowa działalność gospodarcza Anna Krystyniak, zarejestrowana w Warszawie, ul. Złotopolska 11/18, 03-567, NIP: 113-216-37-22.

 

Nasza gwarancja nie wyłącza uprawnień Konsumentów oraz Przedsiębiorców na prawach konsumentów tytułu niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży określonych w ustawie o prawach konsumenta (gwarancja nie narusza prawa do zareklamowania produktu z tytuły “rękojmi”).