fbpx

Do 14 lutego darmowa wysyłka na terenie Polski (nie dotyczy przesyłek "za pobraniem")

Symbole obfitości 09.10.2020

Symbol Żab, Fortuny Koło, Monet Blask, Spineli i Cytrynów Błysk – obfitości czas

Powodzenie materialne – to nie tyle cel sam w sobie i posiadanie dla posiadania, co rodzaj gratyfikacji podjętych wysiłków, torowanie ścieżki do poczucia komfortu czy budowanie poczucia bezpieczeństwa.

Każde powodzenie lubi blask, błysk, dźwięk śmiechu i radość myśli.

Nie ma jednej, sprawdzonej i pewnej drogi dotarcia do niego, a sposobów osiągnięcia jest jeszcze więcej niż wszystkich wypróbowanych dotąd ścieżek

Wspieranie samego siebie czy innych w dotarciu do powodzenia materialnego jest zawsze wskazane, pod warunkiem, że nie licuje z chciwością i ma w sobie ten zdrowy dystans pojmowania świata.

Wiele rzeczy to kwestia wiary i zaufania i tak też należy traktować symbole obfitości – nie jako gwarancje wygranych w lotto, obietnic odkrycia złotych żył (choć życzymy tego każdemu), ale jako wsparcie myśli i tej odpowiedzialnej determinacji wysiłku prowadzącej do satysfakcjonujących materialnych gratyfikacji. A oto i same symbole:

Koło Fortuny, wszak fortuna kołem się toczy

Monetki – pieniądz zawsze lgnie do pieniądza

Żaby – z uwagi na ich miłość do okupowania brzegów rzek i strumieni, a wiadomo,  że jak pieniądze płyną, to zawsze rzeką lub strumieniem właśnie.

Cytryny i Spinele – z uwagi na swą moc przyciągania i przywoływania materialnej obfitości

Można wybrać jeden, można je mieszać ze sobą lub innymi symbolami – najważniejsze wierzyć w to, co wybieramy, a materialności nie traktować nigdy jako celu samego w sobie.

Niech się nam powodzi, dźwięczy, płynie i kołem żwawo toczy!

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIE, ABY ZAPEWNIĆ CI NAJLEPSZE KORZYSTANIE Z INTERNETU. KONTYNUUJĄC KORZYSTANIE Z NASZEJ STRONY ZGADZASZ SIĘ NA NASZĄ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI