fbpx

Darmowa wysyłka na terenie Polski od 500 zł

Zielony Onyks – ochrona i adaptacja 25.09.2020

Zielony onyks – jego nazwa pochodzi z języka greckiego, gdzie „onix” oznacza pazur.

Pazur to często nic innego, jak narzędzie, czy element przystosowania się do trudnych warunków (pazury, zwłaszcza u ptaków zwiększają sprawność i chwytność), ale także ochrona. Moc tego minerału to przede wszystkim te dwie funkcje wzajemnie się przeplatające: ochrona i przystosowanie.

Ochrona w odniesieniu do Zielonego Onyksu rozumiana jest jako pomoc w odcinaniu od siebie negatywnych relacji i postaci, które dają nam wiele złego, a my jesteśmy od nich toksycznie zależni. Minerał ten jest trochę jak energetyczny filtr pomagający stawiać niematerialną zaporę przed złem i trzymać daleko od nas to, co nas krzywdzi- toksycznych dla nas ludzi i relacje.

Przystosowanie – Onyks wspiera proces łagodzenia bólu i straty zarówno ukochanych przez nas miejsc jak i bliskich nam osób. Straty chwilowej, jak i ostatecznej. Onyks pozwala stawić jej czoła, tonizując ból i wspomagając nas w adaptacji do nowej, niepełnej rzeczywistości. Pomaga także w rozwiązywaniu trudnych, prowokujących silny stres sytuacji – wspierając poznawczą i emocjonalną czystość naszych myśli i nie pozwalając nam dać się ponieść czarnym, apokaliptycznym wizjom i obrazom.

Zielony Onyks – ochrona i przystosowanie, gdzie często jedno i drugie zamieniają się miejscami po to, aby zapewnić nam nie tylko bezpieczeństwo, ale przede wszystkim czyste energetyczne pole do pełnej ekspresji naszych najlepszych części siebie.

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIE, ABY ZAPEWNIĆ CI NAJLEPSZE KORZYSTANIE Z INTERNETU. KONTYNUUJĄC KORZYSTANIE Z NASZEJ STRONY ZGADZASZ SIĘ NA NASZĄ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI